Filosofie

Znáš-li protivníka i sám sebe,     

máš jisté vítězství,      

znáš-li Nebe (načasování) i Zemi (podmínky),     

tvému vítězství nebude nic chybět.     

​

Mistr Sun´-C

Toto velmi inspirativní a stále aktuální rčení pronesl kdysi dávno jeden z největších čínských vojevůdců. Pokud totiž chcete být úspěšní, musíte znát své lidské i obchodní možnosti, pochopit svoji konkurenční výhodu a svůj potenciál. Jen pak dokážete udělat správné rozhodnutí. 

A to je to, s čím našim klientům pomáháme. Hledáme pro ně informace, analyzujeme jejich firemní procesy a postupy, vzděláváme jejich pracovníky, a to vše proto, aby se následně mohl klient správně obchodně rozhodnout a aby jeho pracovníci naplňovali vize společnosti.

Naše Služby

Na začátku pro nás bylo velmi zásadní rozhodnout, jaké služby budeme ve společnosti 3win Consulting, spol. s r.o. našim klientům nabízet. 

S ohledem na profesní specializaci našich odborníků a s přihlédnutím k jejích zkušenostem jsme se rozhodli, zaměřit naše služby do těchto 5 oblastí:

​

•    oblast bezpečnosti informací (ISMS). Více zde

​

•    oblast ochrany osobních údajů (GDPR). Více zde

​

•    oblast řízení lidských zdrojů (HR). Více zde

​

• oblast společensky odpovědného chování (CSR). Více zde

​

•    oblast dalšího profesního a podnikového vzdělávání (AKADEMIE). Více zde

​

​

Naše služby jsou sestaveny tak, aby u klientů podporovaly koncept kvality, a to nejen z pohledu zlepšování jejich služeb a nabízených výrobků, ale také z pohledu zvyšování osobní kvality jejich pracovníků.

copyright ©